Levné pyžama

Dámské pyžamo Rossli SAL-PY-1102.I

damske-pyzamo-rossli-sal-py-1102-i.jpg

Úžasné dámské pyžamo v neonové barvě. Blůza pyžama má kulatý výstřih, krátké kimonové rukávy a zdobí ji potisk. Zadní díl je prodloužený. Dlouhé vzorované kalhoty mají v pase pohodlnou gumu, zavazování a ozdobné knoflíčky. Nohavice jsou olemované stahovacími lemy. Pyžamo je vyrobené z velmi kvalitní bavlněné látky.Složení: Blůza: 80 % bavlna, 20 % polyester. Kalhoty: 98 % bavlna, 2 % polyester.

Dámské pyžamo Rossli SAL-PY-1102.I

Dámské pyžamo Rossli SAL-PY-1090.II

damske-pyzamo-rossli-sal-py-1090-ii.jpg

Dámské letní pyžamo v pěkném barevném provedení. Puntíkovanou blůzu pyžama zdobí potisk. Blůza má kulatý výstřih a krátké kimonové rukávy. Zadní díl je lehce prodloužený. Růžové kalhoty mají v pase pohodlnou gumu, mašličku a ozdobné knoflíčky. Pyžamo je vyrobené z velmi kvalitní bavlněné látky. Složení: 100 % bavlna.

Dámské pyžamo Rossli SAL-PY-1090.II

Dámské pyžamo Rossli SAL-PY-1093.I

damske-pyzamo-rossli-sal-py-1093-i.jpg

Dámské letní pyžamo v krásném barevném provedení. Lehce průsvitná vzorovaná vrchní část pyžama má kulatý výstřih a krátké kimonové rukávy. Zadní díl je prodloužený. Vzorované 3/4 kalhoty mají v pase pohodlnou gumu a šňůrky k zavazování. Pyžamo je vyrobené z velmi kvalitní bavlněné látky. Model zdobí módní aztécký vzor. Složení: Blůza: 80 % bavlna, 20 % polyester. Kalhoty: 100 % bavlna.

Dámské pyžamo Rossli SAL-PY-1093.I

Dámské pyžamo ESTERA – M-MAX

damske-pyzamo-estera-m-max.jpg

Velmi pěkný a půvabný dámský komplet, který je navržený pro ženy, jež hledají a dokáží ocenit výjimečný styl. Komplet je vyrobený z jednobarevné melanžové látky. Model je ozdobený jemnou krajkou. Pyžamo vás okouzlí svou lehkostí a jemností. Model je ideálním spojením elegance a pohodlí. Složení: 100 % bavlna.

Dámské pyžamo ESTERA - M-MAX

Dámské pyžamo Dn-nightwear PM.9426

damske-pyzamo-dn-nightwear-pm-9426.jpg

Pohodlné a komfortní pyžamo z kolekce Doctor Nap. Blůza pyžama má kulatý výstřih a krátké rukávy. Přední díl blůzy zdobí pěkný potisk. Pruhované kalhoty ve 3/4 délce mají v pase pohodlnou gumu. Nohavice jsou olemované stahovacími lemy. Pyžamo je vyrobené z velmi kvalitní bavlněné látky. Složení: 100 % bavlna.

Dámské pyžamo Dn-nightwear PM.9426

Dámské pyžamo Rossli SAL-PY-1093.II

damske-pyzamo-rossli-sal-py-1093-ii.jpg

Dámské letní pyžamo v úžasném barevném provedení. Vzorovaná blůza pyžama je lehce průsvitná, má kulatý výstřih a krátké kimonové rukávy. Zadní díl blůzy je lehce prodloužený. Vzorované kalhoty mají v pase pohodlnou gumu a šňůrky k zavazování. Pyžamo je vyrobené z velmi kvalitní bavlněné látky a zdobí jej módní aztécký vzor.Složení: Blůza: 80 % bavlna, 20 % polyester. Kalhoty: 100 % bavlna.

Dámské pyžamo Rossli SAL-PY-1093.II

TOPlist