Pyžamo XXL Italian Fashion

Pánské pyžamo Italian Fashion Fabian kr.r. kr.sp.

panske-pyzamo-italian-fashion-fabian-kr-r-kr-sp.jpg

Pohodlné a komfortní pánské pyžamo Fabian. Blůza pyžama má kulatý výstřih a krátké rukávy. Ve přední části blůzy je kapsička. Krátké kalhoty mají v pase pohodlnou gumu. Pyžamo je vyrobené z velmi kvalitní bavlněné melanžové látky. Složení: 80 % bavlna, 20 % polyester.

Pánské pyžamo Italian Fashion Fabian kr.r. kr.sp.

Pánské pyžamo Italian Fashion Alvaro kr.r. dł.sp.

panske-pyzamo-italian-fashion-alvaro-kr-r-dl-sp.jpg

Komfortní pánské pyžamo Alvaro. Blůza pyžama má kulatý výstřih, krátké rukávy a ve přední části je ozdobená kapsičkou. Dlouhé kárované kalhoty mají v pase pohodlnou gumu. Nohavice jsou jednoduché. Pyžamo je vyrobené z velmi kvalitní bavlněné látky. Složení: 100 % bavlna.

Pánské pyžamo Italian Fashion Alvaro kr.r. dł.sp.

Pánské pyžamo Italian Fashion Andrzej

panske-pyzamo-italian-fashion-andrzej.jpg

Pohodlné pánské pyžamo dostupné ve dvou barvách - klasický střih - dlouhé rukávy - kulatý výstřih - na přední straně potisk - klasické, dlouhé kalhoty - na bocích kapsy - v pase pohodlná guma a vázání Složení: 100% bavlna.

Pánské pyžamo Italian Fashion Andrzej

Pánské pyžamo Italian Fashion Conor

panske-pyzamo-italian-fashion-conor.jpg

Pohodlné pánské pyžamo Conor - klasický vrch - ozdobené potiskem - rukávy krátké - výstřih kulatý - šortky mají károvaný vzor - v pase je pohodlná guma - na bocích kapsy - ušité je z kvalitního materiálu Složení: 100% bavlna.

Pánské pyžamo Italian Fashion Conor

Pánské pyžamo Italian Fashion Oracy

panske-pyzamo-italian-fashion-oracy.jpg

Pohodlné a komfortní pánské pyžamo Oracy. Blůza pyžama je klasická, má dlouhé rukávy a kulatý výstřih. Dlouhé kalhoty jsou kárované a v pase mají pohodlnou gumu. Nohavice jsou olemované stahovacími lemy. Kalhoty mají na bocích kapsy. Pyžamo je vyrobené z velmi kvalitní bavlněné látky. Složení: 100 % bavlna.

Pánské pyžamo Italian Fashion Oracy

Dámské pyžamo Italian Fashion Edyta

damske-pyzamo-italian-fashion-edyta.jpg

Dámské módní pyžamo. Blůza pyžama má dlouhé rukávy, kulatý výstřih a je ozdobená potiskem. Dlouhé pruhované kalhoty mají v pase pohodlnou gumu. Nohavice jsou ve spodní části mírně zúžené a ozdobené módní záložkou. Pyžamo je vyrobené z velmi kvalitní měkké bavlněné látky "Mega Soft". Složení: 100 % bavlna.

Dámské pyžamo Italian Fashion Edyta

Dámské pyžamo Italian Fashion Salma

damske-pyzamo-italian-fashion-salma.jpg

Dámské módní pyžamo Salma. Blůza pyžama je hladká, má dlouhé rukávy, kulatý výstřih a zdobí ji módní potisk. Klasické dlouhé kalhoty mají v pase pohodlnou gumu a na bocích kapsy. Nohavice jsou jednoduché. Pyžamo je vyrobené z velmi kvalitní melanžové bavlněné látky. Složení: 100 % bavlna.

Dámské pyžamo Italian Fashion Salma

Dámské pyžamo Lawia

damske-pyzamo-lawia.jpg

Dámské pyžamo Lawia Italian Fashion - je vyrobené z vysoce kvalitní bavlny - tričko s dlouhým rukávem a propínací zapínání pomocí knoflíků - kalhoty mají v pase všitou gumu v tunýlku Materiálové složení:100% bavlna

Dámské pyžamo Lawia

TOPlist