Bílé dámské pyžamo De Lafense

Dámské pyžamo De Lafense 314 Rebecca kr/r

Dámské pyžamo, které je vyrobené z velmi kvalitní viskózy. Blůza pyžama má krátké rukávy, je ozdobená vzorem koleček a její zadní díl je mírně prodloužený. Ramena a nohavice jsou ozdobené ažurovou krajkou. Krátké jednobarevné kalhoty mají kapsičky. Složení: 94 % viskóza, 6 % elastan.

Dámské pyžamo De Lafense 314 Rebecca kr/r

Dámské pyžamo REBECCA SZORTY 314

Dámské pyžamo, které je vyrobené z velmi kvalitní viskózy. Blůza pyžama se vzorem koleček má krátké rukávy. Zadní díl blůzy je lehce prodloužený. Jednobarevné krátké kalhoty mají kapsy. Složení: 94 % viskóza, 6 % elastan.

Dámské pyžamo REBECCA SZORTY 314

Dámské pyžamo 321 – DE LAFENSE

Dámské pyžamo, které je vyrobené z velmi kvalitní viskózy. Blůza pyžama má krátké rukávy. Rukávy a výstřih modelu jsou obšité lemovkou, která barevně ladí s kalhotami. Vzorované 7/8 kalhoty mají kapsičky. Složení: 94 % viskóza, 6 % elastan.

Dámské pyžamo 321 - DE LAFENSE

Dámské pyžamo De Lafense 598 Rebecca kr/r

Dámské pyžamo, které je vyrobené z velmi kvalitní viskózy.Blůzka s kroužkovaný vzorem má krátké rukávy a její zadní díl je mírně prodloužený. Ramenní část je ozdobená ažurovou krajkou. Kalhoty ve 3/4 délce jsou hladké, jednobarevné a jsou doplněné o kapsičky.Složení: 46 % viskóza, 46 % polyester, 8 % elastan.

Dámské pyžamo De Lafense 598 Rebecca kr/r

Pyžamo De Lafense 314 Rebecca kr/r

Dámské pyžamo, které je vyrobené z velmi kvalitní viskózy.Blůza pyžama má krátké rukávy, je ozdobená vzorem koleček a její zadní díl je mírně prodloužený. Ramena a nohavice jsou ozdobené ažurovou krajkou. Krátké jednobarevné kalhoty mají kapsičky.Složení: 94 % viskóza, 6 % elastan.

Pyžamo De Lafense 314 Rebecca kr/r

TOPlist