Dámská pyžama s potiskem Babell

Dámské pyžamo 3107 – Babella

Dámské pyžamo, které je vyrobené z velmi kvalitní bavlny.Blůza pyžama má dlouhé rukávy a je ozdobená barevným potiskem. Dlouhé vzorované kalhoty mají kapsičky. Složení: blůza - 92 % bavlna, 8 % polyester, kalhoty - 100 % bavlna.

Dámské pyžamo 3107 - Babella

Dámské pyžamo 3046 – Babella

Krásné dámské letní pyžamo. Pyžamo se skládá ze dvou částí, a to z klasické blůzky a krátkých kalhot. Blůzka má krátké rukávy a kulatý výstřih. Přední díl je ozdobený potiskem motýlků a kontrastními švy. Také kalhoty zdobí půvabní motýlci. V pase mají kalhoty širokou gumu.Pyžamo je vyrobené z bavlny, která je příjemná na dotyk. Díky tomuto použitému materiálu je velmi pohodlné a komfortní.Složení: 100 % bavlna.

Dámské pyžamo 3046 - Babella

Dámské pyžamo 3051 – Babella

Dámské pyžamo s krátkými rukávy. Blůza pyžama je ozdobená barevným potiskem. Výstřih, rukávky a spodní díl blůzy jsou prošité nitkou v kontrastní barvě. Zkrácené kalhoty jsou vzorované. Složení: 100 % bavlna.

Dámské pyžamo 3051 - Babella

Pyžamo Babella 3041

Krásné dámské pyžamo v námořnickém stylu. Pyžamo se skládá ze dvou částí, a to z klasické blůzky a kalhot ve 3/4 délce. Blůzka, jejíž přední část zdobí potisk, má kulatý výstřih a krátké rukávy. Kalhoty jsou jednobarevné a v pase mají širokou gumu. Pyžamo je vyrobené z bavlny, která je příjemná na dotek. I díky tomu je pyžamo velmi pohodlné.Složení: 100 % bavlna.

Pyžamo Babella 3041

TOPlist