Dámská pyžama s potiskem Italian Fashion

Dámské pyžamo Dima – Italian Fashion

Pěkné dámské pyžamo Dima. Blůza pyžama má dlouhé rukávy, kulatý výstřih a její přední díl zdobí zábavný potisk. Dlouhé kalhoty mají na bocích kapsy a v pase pohodlnou gumu. Pyžamo je vyrobené z příjemné bavlněné látky...

Dámské pyžamo Dima - Italian Fashion

Dámské pyžamo Italian Fashion Saya kr.r. kr.sp.

Letní dámské pyžamo Saya. Blůza pyžama má kulatý výstřih, krátké rukávy a ve přední části ozdobný potisk. Krátké vzorované kalhoty mají v pase pohodlnou širokou gumu a na bocích kapsy. Pyžamo je vyrobené z bavlněné látky příjemné na dotyk. Složení: 100 % bavlna.

Dámské pyžamo Italian Fashion Saya kr.r. kr.sp.

Dámské pyžamo Italian Fashion Zora dł.r. dł.sp.

Limitovaná sváteční kolekce! Pohodlné a komfortní dámské pyžamo Zora. Klasická blůza pyžama má kulatý výstřih a dlouhé rukávy. Přední díl blůzy zdobí potisk soba. Dlouhé kárované kalhoty zdobí potisk sobů. Kalhoty mají v pase pohodlnou širokou gumu a jsou vyrobené z měkké a teplé látky. Pyžamo je vyrobené z velmi kvalitní bavlny. Složení: 100 % bavlna.

Dámské pyžamo Italian Fashion Zora dł.r. dł.sp.

Dámské pyžamo Alezja raspberry

Dámské pyžamo Alezja Italian Fashion - tričko v malinové barvě s dlouhým rukávem - potisk na přední straně - tmavé dlouhé nohavice, puntíkovaný vzor - v pase šňůrka na zavázání - vhodné i pro denní nošení

Dámské pyžamo Alezja raspberry

Dámské pyžamo Italian Fashion Ora kr.r. kr.sp.

Letní dámské pyžamo Ora. Blůza pyžama je volná, má lodičkový výstřih, krátké kimonové rukávy a na předním dílu je ozdobená potiskem. Krátké kalhoty - šortky mají v pase pohodlnou širokou gumu. Nohavice jsou olemované volánkem. Ve přední části kalhot je ozdobná mašlička. Pyžamo je vyrobené z melanžové bavlněné látky příjemné na dotyk. Složení: 80 % bavlna, 20 % polyester.

Dámské pyžamo Italian Fashion Ora kr.r. kr.sp.

Pyžamo Coffee – Italian Fashion

Úžasné pyžamo Coffee.Vrchní díl pyžama je volný a jeho přední díl zdobí jemný potisk. Pyžamo má krátké kimonové rukávy a kulatý výstřih. Výstřih a rukávy jsou zakončené kontrastní lemovkou. Zadní díl blůzy pyžama je prodloužený.Krátké melanžové kalhoty mají v pase pohodlnou gumu a na bocích kapsičky.Pyžamo je vyrobené z bavlněné látky příjemné na dotyk.Složení: 100 % bavlna.

Pyžamo Coffee - Italian Fashion

Dámské pyžamo Italian Fashion Tokio dł.r. dł.sp.

Komfortní dámské pyžamo Tokio. Klasická blůza pyžama má kulatý výstřih, dlouhé rukávy a její přední díl zdobí půvabný potisk. Dlouhé kalhoty jsou ozdobené vzorem imitujícím svetřík. Kalhoty mají v pase pohodlnou širokou gumu a na bocích kapsy. Nohavice jsou olemované stahovacími lemy. Pyžamo je vyrobené z velmi kvalitní bavlny. Složení: 100 % bavlna.

Dámské pyžamo Italian Fashion Tokio dł.r. dł.sp.

Dámské pyžamo Italian Fashion Aula dł.r. dł.sp.

Komfortní dámské pyžamo s vypasovanou blůzou. Blůza pyžama má dlouhé rukávy, kulatý výstřih a její přední díl je ozdobený pěkným potiskem. Dlouhé kárované kalhoty mají v pase pohodlnou širokou gumu. Nohavice jsou olemované stahovacími lemy. Pyžamo je vyrobené z bavlněné látky příjemné na dotyk. Složení: 100 % bavlna.

Dámské pyžamo Italian Fashion Aula dł.r. dł.sp.

Dámské pyžamo Italian Fashion Wiktoria kr.r. kr.sp.

Módní dámské pyžamo Wiktoria. Blůza pyžama je volná, má lodičkový výstřih, krátké kimonové rukávy a na předním dílu je ozdobená potiskem. Krátké kalhoty - šortky zdobí vodorovné proužky. V pase je pohodlná široká guma a ozdobná mašlička. Nohavičky jsou olemované volánkem. Pyžamo je vyrobené z bavlněné látky příjemné na dotyk. Složení: 100 % bavlna.

Dámské pyžamo Italian Fashion Wiktoria kr.r. kr.sp.

Dámské pyžamo Italian Fashion Mariposa kr.r. kr.sp.

Dámské letní pyžamo Mariposa. Blůza pyžama je volná a na předním dílu je ozdobená potiskem s nápisem "NATURE IS MY BEST FRIEND". Blůza má kulatý výstřih, krátké kimonové rukávy a prodloužený zadní díl. Krátké kalhoty - šortky zdobí vzor motýlků. Kalhoty mají v pase pohodlnou širokou gumu a na bocích kapsy. Pyžamo je vyrobené z bavlněné látky příjemné na dotyk. Složení: 100 % bavlna.

Dámské pyžamo Italian Fashion Mariposa kr.r. kr.sp.

Dámské pyžamo Italian Fashion Carmen

Dámské módní pyžamo Carmen. Klasická blůza pyžama má dlouhé rukávy, kulatý výstřih a je ozdobená pěkným potiskem. Dlouhé kárované kalhoty s jednoduchými nohavicemi mají v pase pohodlnou gumu. Na bocích jsou kapsy. Pyžamo je vyrobené z velmi kvalitní bavlněné látky. Složení: 100 % bavlna.

Dámské pyžamo Italian Fashion Carmen

Dámské pyžamo Italian Fashion Cyntia kr.r. dł.sp.

Módní pyžamo v pěkném barevném provedení. Blůza pyžama má kulatý výstřih, krátké rukávy a její přední díl zdobí pěkný potisk. Dlouhé kalhoty s jednoduchým střihem zdobí vzor barevných puntíků. V pase je pohodlná guma a na bocích jsou kapsy. Pyžamo je vyrobené z bavlněné látky příjemné na dotyk. Složení: 100 % bavlna.

Dámské pyžamo Italian Fashion Cyntia kr.r. dł.sp.

Dámské pyžamo Alezja ecru

Dámské pyžamo Alezja Italian Fashion - světlé tričko s dlouhým rukávem - potisk na přední straně - dlouhé nohavice, puntíkovaný vzor, dole úzká bílá guma - v pase všitá guma na zavázání - vhodné i pro denní nošení

Dámské pyžamo Alezja ecru

Dámské pyžamo Arctic – Italian Fashion

Pěkné dámské pyžamo. Blůza pyžama má kulatý výstřih a dlouhé rukávy. Dlouhé kalhoty mají v pase pohodlnou gumu. Nohavice jsou olemované stahovacími lemy. Model zdobí módní potisk se zimním vzorem. Pyžamo je vyrobené z bavlněné látky příjemné na dotyk. Složení: 100 % bavlna.

Dámské pyžamo Arctic - Italian Fashion

TOPlist