Dámské krátké pyžamo Ava

Pyžamo Ava PJ-30

Elegantní dvoudílné pyžamo.Toto klasické dámské pyžamo je ideální pro podzimní a zimní období.Blůza má krátké rukávy a půlkulatý výstřih. Zatímco přední díl blůzy je ozdobný vzorem se srdíčky, zadní díl je jednobavený.Dlouhé jednoduché kalhoty s pohodlnou gumou v pase zdobí módní károvaný vzor.Pyžamo je ozdobené také půvabnou mašličkou.Model je vyrobený z pružné viskózové látky.Složení: 94 % viskóza, 6 % elastan.

Pyžamo Ava PJ-30

Dámské pyžamo Ava PJ-45

Pohodlné pyžamo v krásném barevném provedení. Volná košilka má ramínka, která není možné ani nastavit, ani odepnout. Ve výstřihu je vyšívaná vsadka. Zadní díl je pokrytý pěknou plastickou výšivkou. Košilku lemuje stahovací lem. Krátké kalhoty jsou olemované volánkem. Kalhoty mají v pase pohodlnou gumu a ozdobnou mašličku. Pyžamo je vyrobené z velmi kvalitní viskózové látky. Složení: 94 % viskóza, 6 % elastan.

Dámské pyžamo Ava PJ-45

Dámské pyžamo PJ 17 apricot

Klasické dámské pyžamo PJ 17 Ava - krátké provedení - má kulatý dekolt, krátké rukávy a zdobení v podobě černé krajky - zadní strana je jednobarevná, mírně prodloužena - spodní díl tvoří kraťásky s elastickou gumičkou v pase

Dámské pyžamo PJ 17 apricot

Dámské pyžamo PJ-17 – Ava

Klasické dámské pyžamo, které je vhodné zejména pro letní měsíce.Košile má krátký rukáv a polokuLetý výstřih. Přední část zdobí módní puntíkovaný vzor, černá kPunčochové kalhotya, lemovky a krásná mašlička. Zadní díl je jednobarevný, prodloužený. Krátké kalhoty jsou jednobarevné s jemnou mašličkou a pohodlnou gumou v Podvazkový páse.Složení: 94 % viskóza, 6 % elastan.

Dámské pyžamo PJ-17 - Ava

Dámské pyžamo Ava PJ-4

Dámské dvojdílné pyžamo - kulatý výstřih - krátké rukávy - na přední straně potisk Eiffelovy věže - kalhoty mají 3/4 délku typu harémky - v pase na širokou gumu - nohavice zakočnené pružným lemem Složení: 94% viskoza, 6% elastan.

Dámské pyžamo Ava PJ-4

Dámské pyžamo Ava PJ-38

Dámské letní pyžamo - volná košilka s neodepínacími ramínky - vpředu jsou všivky z bílé krajky - v kompletu jsou krátké šortky v pase na gumu - ozdobené mašličkami - pyžamo je ušité z kvalitní viskozové látky. Složení: 94% viskoza, 6% elastan.

Dámské pyžamo Ava PJ-38

Dámské pyžamo PJ 17 apricot

Klasické dámské pyžamo PJ 17 Ava - krátké provedení - má kulatý dekolt, krátké rukávy a zdobení v podobě černé krajky - zadní strana je jednobarevná, mírně prodloužena - spodní díl tvoří kraťásky s elastickou gumičkou v pase Materiálové složení:94% Viskóza + 6% Elastan

Dámské pyžamo PJ 17 apricot

Dámské pyžamo Ava PJ-17

Klasické dámské pyžamo, které je vhodné zejména pro letní měsíce.Košile má krátký rukáv a polokulatý výstřih. Přední část zdobí módní puntíkovaný vzor, černá krajka, lemovky a krásná mašlička. Zadní díl je jednobarevný, prodloužený. Krátké kalhoty jsou jednobarevné s jemnou mašličkou a pohodlnou gumou v pase.Složení: 94 % viskóza, 6 % elastan.

Dámské pyžamo Ava PJ-17

TOPlist