Dámské pyžamo s dlouhým rukávem Luna

Dámské pyžamo Luna 429 dł/r M-2XL

Dámské pyžamo, které je vyrobené z měkké bavlny příjemné na dotyk. Blůza pyžama má dlouhé rukávy. Výstřih s malým průstřihem je obšitý látkou, která barevně ladí s kalhotami. Komplet doplňují dlouhé kárované kalhoty s kapsami...

Dámské pyžamo Luna 429 dł/r M-2XL

Dámské pyžamo Luna 449 dł/ł M-2XL

Dámské pyžamo, které je vyrobené z velmi kvalitní bavlny. Hladká blůza pyžama má dlouhé rukávy, které je možné ohrnout, připnout a zkrátit tak na 3/4 délku. Přední díl blůzy je ozdobený potiskem. Kulatý výstřih zdobí šňůrka. Dlouhé kalhoty jsou vzorované...

Dámské pyžamo Luna 449 dł/ł M-2XL

Dámské pyžamo Luna 464 dł/r M-2XL

Dámské pyžamo, které je vyrobené z velmi kvalitní bavlny. Vzorovaná blůza pyžama má dlouhé rukávy. Dlouhé kalhoty jsou jednobarevné, melanžové. Kalhoty mají v pase šnůrku a na bocích kapsy. Nohavice a rukávy jsou olemované stahovacími lemy. Složení: 92 % bavlna, 8 % polyester.

Dámské pyžamo Luna 464 dł/r M-2XL

Dámský dres – pyžamo 301

Dámské pyžamo se sportovním střihem, které je vyrobené z velmi kvalitní bavlny. Pruhovaná blůza pyžama má dlouhé rukávy. Výstřih, manžety a spodní okraj blůzy jsou olemované stahovacími lemy. Na spodním okraji blůzy je šňůrka pro zavazování. Dlouhé jednobarevné kalhoty mají kapsy a v pase pohodlnou širokou gumu obšitou bavlnou. Nohavice jsou olemované stahovacími lemy. Pyžamo je ideální také jako domácí oblečení. Model je při nošení pohodlný a komfortní. Složení: 92 % bavlna, 3 % polyester, 5 % elastan.

Dámský dres - pyžamo 301

Dámské pyžamo 431 – Luna

Dámské pyžamo ušité z kvalitní bavlny. Halenka má dlouhé rukávy a výstřih se zapínáním na čtyři knoflíky. Manžety a výstřih jsou obšité volánkem. Kalhoty jsou dlouhé. Složení: 100% bavlna.

Dámské pyžamo 431 - Luna

Dámské pyžamo 536

Dámské pyžamo, které je vyrobené z velmi kvalitní bavlny. Vzorovaná blůza pyžama má dlouhé rukávy a celá se zapíná knoflíčky. Půlkulatý výstřih je obšitý lemovkou ve stejné barvě, jakou mají kalhoty. Na úrovni beder jsou kapsy. Kalhoty jsou jednobarevné. Složení: 100 % bavlna.

Dámské pyžamo 536

Dámské pyžamo 536 3XL

Dámské pyžamo, které je vyrobené z velmi kvalitní bavlny. Vzorovaná blůza pyžama má dlouhé rukávy a rozepíná se. Půlkulatý výstřih je obšitý lemovkou ve stejné barvě, jakou mají kalhoty. Na úrovni beder jsou kapsičky. Dlouhé kalhoty jsou hladké, jednobarevné. Složení: 100 % bavlna.

Dámské pyžamo 536 3XL

Dámské pyžamo 605

Dámské pyžamo, které je vyrobené z velmi kvalitní bavlny. Blůza pyžama má dlouhé rukávy a půlkulatý výstřih obšitý krajkou. Výstřih se zapíná knoflíčky. Na prsou je malá kapsička. Kalhoty jsou jednobarevné. Složení: 100 % bavlna.

Dámské pyžamo 605

TOPlist