Krátké pánské pyžamo Luna

Pánské pyžamo Luna 789 kr/r M-2XL

Pánské pyžamo, které je vyrobené z velmi kvalitní bavlny. Blůza pyžama s maskáčovým vzorem moro má krátké rukávy a na úrovni hrudníku má jednobarevnou kapsičku. Komplet doplňují krátké jednobarevné kalhoty s kapsami...

Pánské pyžamo Luna 789 kr/r M-2XL

Pánské pyžamo 770

Klasické pánské pyžamo známé a oceňované polské firmy LUNA. Pyžamo je nejnovějším hitem z kolekce jaro/léto 2019. Blůza pyžama se po celé délce rozepíná a je vyrobená z látky s pěkným drobným vzorem. Blůza má krátké rukávy, výstřih ve tvaru písmene "V", límec a klopy. Ve vrchní části blůzy je na levé straně praktická kapsa ozdobená jednobarevnou vsadkou. Dlouhé kalhoty jsou jednoduché, jednobarevné - barevně ladí se vzorem na blůze. Muži toto pyžamo určitě ocení. Pyžamo využijí nejenom při nošení doma, ale také na dovolené, nebo při pobytu v nemocnici. Pyžamo je vhodným tipem na dárek. Složení: 100 % bavlna.

Pánské pyžamo 770

Pánské pyžamo 770

Klasické pánské pyžamo známé a oceňované polské značky LUNA - nejnovější hit z kolekce jaro-léto 2019. Blůza pyžama se rozepíná a je vyrobená z látky s drobným vzorem. Blůza má výstřih ve tvaru písmene "V", límeček, klopy a nahoře na levé straně praktickou kapsu ozdobenou jednobarevnou vsadkou. Rukávy jsou krátké. Dlouhé jednoduché jednobarevné kalhoty jsou barevně sladěné s blůzou. Pyžamo zajisté ocení mnoho mužů. Model využijete nejenom doma, ale také při výletech, na dovolené, nebo při pobytu v nemocnici. Pyžamo je vhodné jako dárek. Složení: 100 % bavlna.

Pánské pyžamo 770

Pánské pyžamo Luna 765 kr/r 3XL

Pánské pyžamo, které je vyrobené z velmi kvalitní stoprocentní bavlny. Vzorovaná blůza pyžama má krátké rukávy a půlkulatý výstřih. Na úrovni hrudníku je kapsička. Krátké jednobarevné kalhoty mají volný střih. Složení: 100 % bavlna.

Pánské pyžamo Luna 765 kr/r 3XL

Pánské pyžamo Luna 768 kr/r M-2XL

Pánské pyžamo, které je vyrobené z velmi kvalitní bavlny. Blůza pyžama má krátké rukávy a výstřih se vsadkou. Výsřih je ozdobený třemi knoflíky. Komplet doplňují volné jednobarevné kraťasy. Složení: blůza - 92 % bavlna, 8 % polyester; kalhoty - 100 % bavlna.

Pánské pyžamo Luna 768 kr/r M-2XL

Pánské pyžamo Luna 764 kr/r M-2XL

Pánské pyžamo, které je vyrobené z velmi kvalitní, stoprocentní bavlny. Blůza pyžama má krátké rukávy a půlkulatý výstřih. Na úrovni prsou je vsadka, která barevně ladí s kalhotami. Krátké kárované kalhoty mají volný střih. Složení: 100 % bavlna.

Pánské pyžamo Luna 764 kr/r M-2XL

Pánské pyžamo Luna 767 kr/r M-2XL

Pánské pyžamo, které je vyrobené z velmi kvalitní bavlny. Blůza pyžama má krátké rukávy a výstřih ve tvaru písmene "V". Přední díl blůzy je ozdobený kapsičkou ve stejných barvách jakou mají kalhoty. Komplet doplňují krátké kárované kalhoty s kapsami. Složení: 100 % bavlna.

Pánské pyžamo Luna 767 kr/r M-2XL

Pánské pyžamo Luna 766 kr/r M-2XL

Pánské pyžamo, které je vyrobené z velmi kvalitní bavlny. Pruhovaná blůza pyžama má krátké rukávy a půlkulatý výstřih. Na úrovni prsou je jemný potisk. Komplet doplňují krátké jednobarevné kalhoty s kapsami. Složení: 100 % bavlna.

Pánské pyžamo Luna 766 kr/r M-2XL

Pánské pyžamo Luna 753 kr/r M-2XL

Pánské pyžamo, které je vyrobené z velmi kvalitní bavlny.Blůza pyžama má krátké rukávy, výstřih se zapínáním na knoflíčky a zdobí ji drobné proužky. Na úrovni hrudníku je kapsička. Krátké jednobarevné kalhoty mají volný střih.Složení: blůza - 92 % bavlna, 8 % polyester, kalhoty - 100 % bavlna.

Pánské pyžamo Luna 753 kr/r M-2XL

TOPlist