Lososové pyžamo Luna

Dámské pyžamo 647 – Luna

Dámské bavlněné pyžamo Luna 647. Komplet se skládá s košilky s krátkým rukávem a 3/4 kalhot. Košilka v šedé barvě má po celé ploše různobarevná kolečka. Na pravé straně je falešná kapsička. Lem kolem krku v lososové barvě. 3/4 kalhoty (typu legíny) v lososové barvě mají v pase příjemnou gumu.

Dámské pyžamo 647 - Luna

Dámské pyžamo Luna 429 dł/r M-2XL

Dámské pyžamo, které je vyrobené z měkké bavlny příjemné na dotyk. Blůza pyžama má dlouhé rukávy. Výstřih s malým průstřihem je obšitý látkou, která barevně ladí s kalhotami. Komplet doplňují dlouhé kárované kalhoty s kapsami...

Dámské pyžamo Luna 429 dł/r M-2XL

Dámské pyžamo 436

Efektní dámské pyžamo známé a oceňované polské značky Luna. Pyžamo je vyrobené z bavlněné látky v pěkných barvách, které ladí s pokožkou tváře. Blůza pyžama je ušitá z pruhované látky a má pěkný půlkulatý výstřih s průstřihem. Výstřih je olemovaný úzkou lemovkou a má zapínání typu polo se čtyřmi knoflíčky. Tento zmíněný typ zapínání je praktický a ocení jej zejména kojící ženy. Blůza má krátké rukávy. Na levé straně blůzy je na prsou kapsička. Klasické jednobarevné kalhoty mají 3/4 délku. Složení: 100 % bavlna.

Dámské pyžamo 436

Dámské pyžamo Luna 435 kr/r M-2XL

Dámské pyžamo, které je vyrobené z jemné bavlny. Jednobarevná blůza pyžama má krátké rukávy. Na úrovni hrudníku je barevný potisk. Komplet doplňují vzorované zkrácené kapri kalhoty. Složení: 100 % bavlna.

Dámské pyžamo Luna 435 kr/r M-2XL

Dámské pyžamo 536

Dámské pyžamo, které je vyrobené z velmi kvalitní bavlny. Vzorovaná blůza pyžama má dlouhé rukávy a celá se zapíná knoflíčky. Půlkulatý výstřih je obšitý lemovkou ve stejné barvě, jakou mají kalhoty. Na úrovni beder jsou kapsy. Kalhoty jsou jednobarevné. Složení: 100 % bavlna.

Dámské pyžamo 536

Dámské pyžamo 536 3XL

Dámské pyžamo, které je vyrobené z velmi kvalitní bavlny. Vzorovaná blůza pyžama má dlouhé rukávy a rozepíná se. Půlkulatý výstřih je obšitý lemovkou ve stejné barvě, jakou mají kalhoty. Na úrovni beder jsou kapsičky. Dlouhé kalhoty jsou hladké, jednobarevné. Složení: 100 % bavlna.

Dámské pyžamo 536 3XL

Dámské pyžamo 531

Klasické dámské pyžamo se sportovním vzhledem, které je k dostání ve dvou barvách. Blůza pyžama má široká ramínka a je vyrobená z melanžové látky ve tmavě modré, nebo růžové barvě. Přední díl blůzky je ozdobený pěkným měkkým potiskem. Klasické jednoduché kalhoty ve 2/3 délce jsou vyrobené z látky s drobným vzorem. V pase jsou stahovací šňůrky. Složení: blůza - 92 % bavlna, 8 % polyester, kalhoty - 100 % bavlna.

Dámské pyžamo 531

Dámské pyžamo 408

Dámské pyžamo, které je vyrobené z velmi kvalitní bavlny. Blůza pyžama má límeček, dlouhé rukávy a zapíná se knoflíky. Na úrovni beder jsou dvě kapsy. Dlouhé volné kalhoty jsou kárované. Složení: 100 % bavlna.

Dámské pyžamo 408

Dámské pyžamo 535

Dámské pyžamo, které je vyrobené z velmi kvalitní bavlny. Blůza pyžama má krátké rukávy a její přední díl zdobí jemný potisk a malá kapsička. Komplet doplňují zkrácené vzorované kalhoty typu kapri. Složení: 100 % bavlna.

Dámské pyžamo 535

Dámské pyžamo 572

Dámské pyžamo, které je vyrobené z velmi kvalitní bavlny. Vzorovaná blůza pyžama má krátké rukávy a výstřih se zapínáním na čtyři knoflíčky. Jednobarevné kalhoty jsou zkrácené, typu kapri. Složení: 100 % bavlna.

Dámské pyžamo 572

Dámské pyžamo 535 – LUNA

Dámské pyžamo, které je vyrobené z velmi kvalitní bavlny. Blůza pyžma má krátké rukávy a její přední díl zdobí jemný potisk a malá kapsička. Komplet doplňují vzorované kapri kalhoty. Složení: 100 % bavlna.

Dámské pyžamo 535 - LUNA

Dámské pyžamo 606 – ROKSANA

Pohodlné a komfortní teplé dámské pyžamo s vysokouu gramáží, která je zárukou vysoké kvality produktu. Puntíkované kalhoty jsou krásně sladěné s blůzou pyžama s jemným potiskem. Složení: 100 % bavlna.

Dámské pyžamo 606 - ROKSANA

TOPlist