Šedé dámské pyžamo Luna

Dámské pyžamo 647 – Luna

Dámské bavlněné pyžamo Luna 647. Komplet se skládá s košilky s krátkým rukávem a 3/4 kalhot. Košilka v šedé barvě má po celé ploše různobarevná kolečka. Na pravé straně je falešná kapsička. Lem kolem krku v lososové barvě. 3/4 kalhoty (typu legíny) v lososové barvě mají v pase příjemnou gumu.

Dámské pyžamo 647 - Luna

Dámské pyžamo Luna 465 dł/r M-2XL

Dámské pyžamo, které je vyrobené z měkké bavlny příjemné na dotyk. Vzorovaná blůza pyžama má 7/8 rukávy. Přední díl blůzy je ozdobený jemnou mřížovanou aplikací. Komplet doplňují dlouhé jednobarevné kalhoty...

Dámské pyžamo Luna 465 dł/r M-2XL

Dámské pyžamo Luna 460 3/4 S-2XL

Dámské pyžamo, které je vyrobené z velmi kvalitní bavlny. Blůza pyžama má 3/4 rukávy. Přední díl blůzy je ozdobený jemným potiskem. Na spodním okraj blůzy jsou šňůrky pro nastavení obvodu. Dlouhé kalhoty jsou jednobarevné a mají kapsy. Složení: 92 % bavlna, 8 % polyester.

Dámské pyžamo Luna 460 3/4 S-2XL

Dámské pyžamo Luna 557 S-2XL kr/r

Dámské pyžamo, které je vyrobené z velmi kvalitní bavlny. Vzorovaná blůza pyžama má krátké rukávy a její přední díl zdobí malá kapsička. Půlkulatý výstřih je obšitý bílou lemovkou. Komplet doplňují melanžové zkrácené kapri kalhoty. Nohavice jsou olemované stahovacími lemy. Složení: 100 % bavlna.

Dámské pyžamo Luna 557 S-2XL kr/r

Dámské pyžamo 412

Dámské pyžamo, které je vyrobené z velmi kvalitní bavlny. Blůza pyžama má krátké rukávy, lodičkový výstřih a je ozdobená potiskem. Dlouhé kalhoty mají volný střih, pohodlné kapsy a v pase zavazování. Nohavice jsou olemované stahovacími lemy. Složení: 92 % bavlna, 8 % polyester.

Dámské pyžamo 412

Dámské pyžamo 428

Efektní dámské pyžamo známé a oceňované polské značky Luna. Pyžamo je vyrobené z melanžové bavlněné látky. Blůza pyžama má výstřih ve tvaru písmene "V", který je ozdobený, stejně jako rukávy, barevnou vsadkou, která plní funkci stahovacího lemu. Kalhoty se směrem dolů zužují a jsou olemované manžetami. V pase mají kalhoty kontrastní stahovací šňůrky. Kalhoty mají praktické kapsy. Délka kalhot je 7/8. Pyžamo využijete nejenom při spaní, ale také v mnoha dalších situacích: např jako celodenní domácí oblečení, jako obleční na pláž, nebo při pobytu v nemocnici. Složení: 92 % bavlna, 8 % polyester.

Dámské pyžamo 428

Dámské pyžamo 450

Dámské pyžamo známé a oceňované polské značky Luna. Pyžamo má sportovní vzhled a styl a je ideální např. pro nošení na dovolené, nebo na výletě. Blůza pyžama je vyrobená z pruhované látky a je ozdobená malým pěkným potiskem. Půlkulatý výstřih zdobí vsadka z barevně sladěné jednobarevné látky. Rukávy jsou krátké a jsou ozdobené vsadkou. Krátké kalhoty ze šedé melanžové látky mají praktické kapsy. V pase jsou ozdobné stahovací šňůrky. Pyžamo je možné doplnit barevně sladěným županem 289, nebo 355. Pyžamo i celý komplet jsou skvělým tipem na dárek! Složení: 100 % bavlna.

Dámské pyžamo 450

TOPlist