Šedé pyžamo Rossli

Pánské pyžamo SAM-PY-147 – Rossli

Komfortní a pohodlné pánské pyžamo. Pruhovaná blůza pyžama má kulatý výstřih a krátké rukávy. Blůza se ve přední části zapíná knoflíčky. Krátké kalhoty mají vzadu kapsičku. V pase kalhot je pohodlná široká guma a šňůrky pro zavazování. Pyžamo je vyrobené z velmi kvalitní bavlněné látky...

Pánské pyžamo SAM-PY-147 - Rossli

Pánské pyžamo Rossli SAM-PY-147

Komfortní a pohodlné pánské pyžamo. Pruhovaná blůza pyžama má kulatý výstřih a krátké rukávy. Blůza se ve přední části zapíná knoflíčky. Krátké kalhoty mají vzadu kapsičku. V pase kalhot je pohodlná široká guma a šňůrky pro zavazování. Pyžamo je vyrobené z velmi kvalitní bavlněné látky. Složení: blůza - 85 % bavlna, 15 % polyester.

Pánské pyžamo Rossli SAM-PY-147

Pánské pyžamo Oliver SAM-PY-107 – Rossli

Komfortní a pohodlné pánské pyžamo. Pruhovaná blůza pyžama má krátké rukávy, kulatý výstřih a na předním dílu ji zdobí kapsička. Krátké melanžové kalhoty mají vzadu kapsičku. V pase kalhot je široká a pohodlná guma a šňůrky k zavazování. Pyžamo je vyrobené z velmi kvalitní bavlněné látky. Složení: Blůza: 100 % bavlna. Kalhoty: 88 % bavlna, 12 % polyester.

Pánské pyžamo Oliver SAM-PY-107 - Rossli

Pánské pyžamo Rossli SAM-PY128

Komfortní pánské pyžamo. Klasická dvoubarevná blůza pyžama má výstřih ve tvaru písmene "V", dlouhé rukávy a ve přední části ji zdobí pruhované vsadky. Dlouhé jednobarevné kalhoty mají vzadu kapsičku a v pase pohodlnou širokou gumu. Pyžamo je vyrobené z velmi kvalitní bavlněné látky. Složení: 100 % bavlna.

Pánské pyžamo Rossli SAM-PY128

TOPlist