Smetanové dámské pyžamo Luna

Dámské pyžamo 437

Dámské pyžamo známé a oceňované značky Luna. Model má sportovní styl a je ideální např. pro nošení na dovolené. Blůza pyžama je vyrobená z látky ozdobené šedou přízí. Blůza má půlkulatý výstřih s krátkým průstřihem a se zapínáním na jeden knoflíček. Krátké rukávy jsou ozdobené malou manžetou. Na předním dílu blůzy je pěkný potisk v podobě nápisu. Krátké kalhoty jsou vyrobené z šedé melanžové látky. V pase mají kalhoty ozdobné šňůrky. Složení: 92 % bavlna, 8 % polyester.

Dámské pyžamo 437

Dámské pyžamo Luna 437 kr/r M-2XL

Dámské pyžamo, které je vyrobené z velmi kvalitní bavlny. Blůza pyžama má krátké rukávy a půlkulatý výstřih se zapínáním na knoflíček. Na úrovni prsou je malý potisk. Komplet doplňují krátké melanžové kalhoty. Složení: 92 % bavlna, 8 % polyester.

Dámské pyžamo Luna 437 kr/r M-2XL

Dámské pyžamo 698 – Luna

Dámské bavlněné pyžamo Luna 698. Komplet se skládá s košilky s krátkým rukávem a 3/4 kalhot. Košilka v krémové barvě má ozdobný lem kolem krku v béžové barvě a po celé ploše košilky jsou malé béžové květy. 3/4 kalhoty (typu legíny) jsou v béžové barvě. Celý komplet je vyroben z velmi kvalitního a příjemného materiálu. Materiálové složení: 100% bavlna. Velikost: 3XL. Baleno v plastovém sáčku.

Dámské pyžamo 698 - Luna

Dámské pyžamo 560BIG

Elegantní dámské pyžamo, které je vyrobené z látky s jemnými puntíky ve sladěných barvách. Blůza pyžama má půlkulatý výstřih, pohodlné zapínání typu polo a krátké rukávy ozdobené krajkou. Výstřih je ozdobený krajkou a mašličkou. Klasické jednobarevné kalhoty mají 2/3 délku. Pyžamo je k dostání v růžové a krémové barvě.

Dámské pyžamo 560BIG

Dámské pyžamo 560 – LUNA

Elegantní dámské pyžamo, které je vyrobené z jemně puntíkované látky. Pyžamo je provedené v pěkných a elegantních barvách. Model má půlkulatý výstřih a pohodlné zapínáním typu polo, které je ozdobené krajkou a mašličkou. Blůza pyžama má krátké rukávy ozdobené krajkou. Klasické kalhoty ve 2/3 délce jsou jednobarevné. Pyžamo je k dostání v růžové a krémové barvě.

Dámské pyžamo 560 - LUNA

Dámské pyžamo Luna 698-1

Dámské bavlněné pyžamo Luna 698. Komplet se skládá s košilky s krátkým rukávem a 3/4 kalhot. Košilka v krémové barvě má ozdobný lem kolem krku v béžové barvě a po celé ploše košilky jsou malé béžové květy. 3/4 kalhoty (typu legíny) jsou v béžové barvě. Celý komplet je vyroben z velmi kvalitního a příjemného materiálu. Materiálové složení: 100% bavlna. Velikosti: M až XXL. Baleno v plastovém sáčku.

Dámské pyžamo Luna 698-1

TOPlist