Spodní prádlo Calvin Klein

Pánské pyžamo Calvin Klein červené (NM2184E-73V)

Calvin Klein - pánské pyžamo Pánské pyžamo luxusní značky Calvin Klein určitě ocení každý muž, jak v létě tak v zimě. Pyžamo se skládá z trička a dlouhých kalhot, které jsou se sportovní gumou. Pyžamo Calvin Klein je velice pohodlné a jistě také potěší jako kvalitní, luxusní dárek.

Pánské pyžamo Calvin Klein červené (NM2184E-73V)

Pánské pyžamo Calvin Klein vícebarevné (NM2183E-1MZ)

Calvin Klein - pánské pyžamo Pánské pyžamo luxusní značky Calvin Klein určitě ocení každý muž, jak v létě tak v zimě. Pyžamo se skládá z horního krátkého trička a krátkých spodních kalhot. Pyžamo Calvin Klein je velice pohodlné a jistě také potěší jako kvalitní, luxusní dárek. Baleno je v originální krabičce Calvin Klein.

Pánské pyžamo Calvin Klein vícebarevné (NM2183E-1MZ)

Pánské pyžamo CK ONE zelené (NM1870E-213)

Calvin Klein - pánské pyžamo bavlněné Pánské pyžamo luxusní zanačky Calvin Klein určitě ocení každý muž, jak v létě tak v zimě. Vyrobeno je ze 100% bavlny, takže je savé a velmi příjemné na dotek. Pyžamo se skládá z horního trička a spodních kalhot, které jsou buďto na zavázání šňůrkou, nebo v provedení se sportovní gumou. Pyžamo Calvin Klein je velice pohodlné a jistě také potěší jako kvalitní, luxusní dárek. Baleno je v originální krabičce Calvin Klein. - Guma - klasická- Materiál - bavlna-...

Pánské pyžamo CK ONE zelené (NM1870E-213)

TOPlist