Vínové pánské pyžamo Luna

Pánské pyžamo Luna 776 dł/r M-2XL

Pánské pyžamo, které je vyrobené z velmi kvalitní bavlny. Blůza pyžama má dlouhé rukávy a půlkulatý výstřih. Na úrovni hrudníku je vodorovné prošití a kapsička. Komplet doplňují dlouhé kárované kalhoty...

Pánské pyžamo Luna 776 dł/r M-2XL

Pánské pyžamo Luna 764 kr/r M-2XL

Pánské pyžamo, které je vyrobené z velmi kvalitní, stoprocentní bavlny. Blůza pyžama má krátké rukávy a půlkulatý výstřih. Na úrovni prsou je vsadka, která barevně ladí s kalhotami. Krátké kárované kalhoty mají volný střih. Složení: 100 % bavlna.

Pánské pyžamo Luna 764 kr/r M-2XL

Pánské pyžamo 760 – Luna

Pánské pyžamo ušité z kvalitní bavlny. Vrch má dlouhé rukávy a polokulatý výstřih. Ozdobený je kontrastním prošíváním. V kompletu jsou dlouhé, kárované kalhoty. Složení: vrch 100% bavlna, kalhoty 92% bavlna, 8% polyester.

Pánské pyžamo 760 - Luna

Pánské pyžamo Luna 762 dł/r M-2XL

Pánské pyžamo, které je vyrobené z velmi kvalitní bavlny. Blůza pyžama má dlouhé rukávy, půlkulatý výstřih a je ozdobená prošitím v kontrastní barvě. Komplet doplňují dlouhé kárované kalhoty. Složení: 100 % bavlna.

Pánské pyžamo Luna 762 dł/r M-2XL

Pánské pyžamo Luna 753 kr/r M-2XL

Pánské pyžamo, které je vyrobené z velmi kvalitní bavlny.Blůza pyžama má krátké rukávy, výstřih se zapínáním na knoflíčky a zdobí ji drobné proužky. Na úrovni hrudníku je kapsička. Krátké jednobarevné kalhoty mají volný střih.Složení: blůza - 92 % bavlna, 8 % polyester, kalhoty - 100 % bavlna.

Pánské pyžamo Luna 753 kr/r M-2XL

TOPlist